Meniu
Krepšelis

Komplektai

Pristatymas: iki 10 d.d.
Moteriškas medicininis kostiumas su elastanu Lija A-6E+KL-1EGamintojas: Lija RūbaiAprašymas:Švarkas:- Švarkas segamas spaudėmis- Rankovės su skeltukais- Su kišenėmis- Liemenį puošia gražios siuvinėtos detalėsKelnės:- Kelnės su kanteliu, be kišenių- Liemuo su guma ir šniūreliu- Nevaržo..
47.19€
Be PVM:39.00€
Pristatymas: iki 10 d.d.
Moteriškas medicininis kostiumas su elastanu Lija PZ-10E+KL-1EGamintojas: Lija RūbaiAprašymas:Švarkas:- Tunika įliemenuota- Trumpomis rankovėmis- Su kišenėmis ties juosmeniuKelnės:- Kelnės su kanteliu, be kišenių- Liemuo su guma ir šniūreliu- Nevaržo judesiųMedžiaga: 64% polieste..
43.56€
Be PVM:36.00€
Pristatymas: iki 10 d.d.
Moteriškas medicininis kostiumas su elastanu Lija SPA-1E+KL-1EGamintojas: Lija RūbaiAprašymas:Švarkas:- Švarkelis su elastanu- Segamas spaudėmis per šoną, su stoikute- Su kišenėmis - ant krūtinės ir ties juosmeniuKelnės:- Kelnės su kanteliu, be kišenių- Liemuo su guma ir šniūreliu- Ne..
47.19€
Be PVM:39.00€
Pristatymas: iki 10 d.d.
Moteriškas medicininis kostiumas su elastanu Lija KR-E-UZ+KL-1EGamintojas: Lija RūbaiAprašymas:Švarkas:- Švarkelis su elastanu- Užtraukiamas dvipusiu užtrauktuku per šoną- Su kišenėmis - ant krūtinės ir ties juosmeniuKelnės:- Kelnės su kanteliu, be kišenių- Liemuo su guma ir šniūreliu-&nbs..
47.19€
Be PVM:39.00€
Pristatymas: iki 10 d.d.
Moteriškas medicininis kostiumas su elastanu Lija PZ-1E+KL-1EGamintojas: Lija RūbaiAprašymas:Švarkas:- Tunika tiesaus kirpimo- Trumpomis rankovėmis- Su kišenėmis - ant krūtinės ir ties juosmeniuKelnės:- Kelnės su kanteliu, be kišenių- Liemuo su guma ir šniūreliu- Nevaržo judesiųMedžia..
42.35€
Be PVM:35.00€
Pristatymas: iki 10 d.d.
Moteriškas medicininis kostiumas su elastanu Lija C-3A-E-UZ+KL-1EGamintojas: Lija RūbaiAprašymas:Švarkas:- Švarkas su elastanu- Užtraukiamas dvipusiu užtrauktuku- Su kišenėmis - ant krūtinės ir ties juosmeniu- Šoniniai įsiuvai puošia švarkelį ir vizualiai lieknina liemenįKelnės:- Keln..
45.98€
Be PVM:38.00€
Pristatymas: iki 10 d.d.
Moteriškas medicininis kostiumas su elastanu Lija A-2E-UZ+KL-1EGamintojas: Lija RūbaiAprašymas:Švarkas:- Įliemenuotas švarkas su elastanu- Užtraukiamas dvipusiu užtrauktuku- Su kišenėmis- Šoniniai įsiuvai puošia švarkelį ir vizualiai lieknina liemenįKelnės:- Kelnės su kanteliu, be kiš..
47.19€
Be PVM:39.00€
Pristatymas: iki 10 d.d.
Moteriškas medicininis kostiumas su elastanu Lija A-7E+KL-1EGamintojas: Lija RūbaiAprašymas:Švarkas:- Įliemenuotas švarkas su elastanu- Rankovės su skeltukais - Su kišenėmis- Liemuo puoštas siuvinėtomis detalėmisKelnės:- Kelnės su kanteliu, be kišenių- Liemuo su guma ir šniūreliu..
47.19€
Be PVM:39.00€
Pristatymas: iki 10 d.d.
Moteriškas medicininis kostiumas su elastanu Lija A-8E+KL-1EGamintojas: Lija RūbaiAprašymas:Švarkas:- Įliemenuotas švarkas su elastanu- Rankovės su skeltukais - Su kišenėmisKelnės:- Kelnės su elastanu, su kišenėmis ir kanteliu - Liemuo su guma ir šniūreliu- Nevaržo jude..
47.19€
Be PVM:39.00€
Pristatymas: iki 10 d.d.
Moteriškas medicininis kostiumas su elastanu Lija SPA-1E+KL-KEGamintojas: Lija RūbaiAprašymas:Švarkas:- Įliemenuotas švarkas su elastanu- Segamas spaudėmis per šoną, su stoikute- Su kišenėmis - ant krūtinės ir ties juosmeniu Kelnės:- Kelnės su elastanu, su kišenėmis ir kanteliu&n..
47.19€
Be PVM:39.00€
Pristatymas: 1-3 d. d.
Moteriškas medicininis kostiumas su elastanu Lija A-3E-UZ+KL-KEGamintojas: Lija RūbaiAprašymas:Švarkas: - Švarkelis su įleistinėmis kišenėmis, įliemenuotas, su elastanu - Švarkelio rankovės su skeltukais - Užtraukiamas dvipusiu užtrauktukuKelnės: - Kelnės su e..
47.77€
Be PVM:39.48€
Pristatymas: 1-3 d. d.
Moteriškas medicininis kostiumas su elastanu Lija A-4E-UZ+KL-KEGamintojas: Lija RūbaiAprašymas:Švarkas: - Įliemenuotas švarkas su elastanu - Švarko rankovės su skeltukais - Užtraukiamas dvipusiu užtrauktukuKelnės: - Kelnės su elastanu, su kišenėmis, ..
47.77€
Be PVM:39.48€
Pristatymas: 1-3 d. d.
Moteriškas medicininis kostiumas su elastanu Lija A-1E+KL-1EGamintojas: Lija RūbaiAprašymas:Tunika: - Audinys su elastanu - Tunika įliemenuota, trumpomis rankovėmis - Šoniniai įsiuvai papuošia tuniką ir vizualiai lieknina liemenįKelnės: kelnės su kantu, be..
47.77€
Be PVM:39.48€
Pristatymas: 1-3 d. d.
Moteriškas medicininis kostiumas su elastanu Lija A-4E-UZ+KL-1EGamintojas: Lija RūbaiAprašymas:Švarkas: - Įliemenuotas švarkelis su elastanu - Švarkelio rankovės su skeltukais - Užtraukiamas dvipusiu užtrauktukuKelnės: - Kelnės su elastanu, be kišenių, su..
47.77€
Be PVM:39.48€
Pristatymas: 1-3 d. d.
Moteriškas medicininis kostiumas su elastanu Lija A-3E-UZ + KL-1EGamintojas: Lija RūbaiAprašymas:Švarkas: - Švarkelis su įleistinėmis kišenėlėmis, įliemenuotas, su elastanu - Švarkelio rankovės su skeltukais - Užtraukiamas dvipusiu užtrauktukuKelnės: - Kelnės su el..
47.77€
Be PVM:39.48€
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 15 (1 puslapių)
Komplektai nuotrauka

Komplektai

Jau suderinti medicininės aprangos komplektai padės Jums lengviau ir greičiau išsirinkti norimą aprangą. Taip pat suderinta medicininė apranga atrodo stilingiau ir tvarkingiau. Pas mus rasite įvairiausių dizainų ir spalvų kombinacijų aprangos komplektų. Norite, kad jūsų įmonės pavadinimas ar logotipas puikuotųsi ant aprangos? Mes galime tai atlikti už jūs  -> logotipai ant rūbų.

Dažniausiai užduodami klausimai