Meniu
Krepšelis

Naujienos RSS Feed

16 kov. Darbo drabužių svarba maisto pramonei
Eglė 0 10
Kiekvienas skirtingas darbo sektorius turi savo specifinius rūbus su kuriais atlieka tam tikrus darbus, taip ir maisto pramonės darbuotojai turi dėvėti tokius rūbus, kurie skirti maisto pramonei. Rūbai maisto pramonei visų pirma skirti užtikrinti maksimalią higieną ir švarą darbo vietoje bei patogumą ir komfortą darbuotojui. Kadangi žmonės dirbdami..
17 vas. Kaip pasirinkti tinkamą medicininį chalatą: patarimai ir rekomendacijos
Eglė 0 50
Medicininiai chalatai yra pati populiariausia ir neatsiejama medicinos darbuotojų aprangos dalis. Kaip ir medicininiai švarkeliai ar suknelės, taip ir medicininiai chalatai turi labai didelę svarbą aprangos įvaizdžiui. Norint darbe jaustis komfortiškai, patogiai ir profesionaliai svarbu žinoti kaip tinkamai išsirinkti vieną ar kitą medicinį rūbą. V..
14 vas. Kaip rūpintis ir išlaikyti sterilią medicininę aprangą?
Eglė 0 98
Visi norime, kad darbo apranga kuo ilgiau išliktų graži ir tvarkinga  tačiau ne kiekvienas žinome kaip teisingai ja rūpintis. Būtent medicininės aprangos priežiūra gali skirtis nuo įprastų drabužių priežiūros, kadangi medicininė apranga turi išlikti sterili, kas ir yra reikalaujama dirbant medicinos srityje. Medicinine apranga rūpintis nėra taip su..
10 vas. Kaip išsirinkti kokybišką medicininę aprangą?
Eglė 0 109
Medicininė apranga - tai neatsiejama gydytojų, sveikatos priežiūros specialistų ir kitų medicinos darbuotojų darbo dalis. Tokią aprangą renkasi dirbantys ligoninėse, poliklinikose, odontologijos klinikose , kosmetologijos kabinetuose, veterinarijos klinikose ar net dirbantys grožio srityse. Ši apranga labai svarbi medicinos darbuotojo darbo ir įvai..
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)