Meniu
Krepšelis

Naujienos RSS Feed

06 birž. Kodėl tinsta kojos ir kaip to išvengti?
Eglė 0 160
Dažnas žmogus po ilgos darbo dienos susiduria su nemalonia ir skaudžia problema – ištinusios kojos. Priežasčių, dėl kurių tinsta kojos gali būti labai daug, tačiau viena dažniausia ir pagrindinė – ilgos darbo valandos stovint ir pasirinkta ne itin patogi darbo avalynė. Vasarą, ypač per karščius, šiek tik patinusios kojos yra normalus, savaime praei..
14 bal. Eksperto patarimai: Ką reikia žinoti apie medicinę avalynę
Eglė 0 133
Medicininė avalynė ne ką mažiau svarbi aprangos dalis nei medicininiai rūbai. Tokia avalynė turi būti patogi ir tinkamo dydžio, kad dirbant visą darbo dieną kojos kuo mažiau pavargtų. Kaip žinome, medicinos darbuotojai dirba ir praleidžia ant kojų ilgas darbo valandas, tad medicininę avalynę rekomenduojama rinktis atsakingai. Medicininė avalynė gal..
07 bal. Viskas ką reikia žinoti apie medicininę aprangą
Eglė 0 203
Iš pirmo žvilgsnio pažvelgus į žmogų, pagal dėvimus rūbus galime nuspręsti kokios jis srities specialistas. Pamačius žmogų dėvintį baltą chalatą, iškart tampa aišku, kad tai medicinos srities darbuotojas. Medicininiai rūbai visuomet išskirdavo sveikatos srities specialistus iš žmonių minios, tačiau dabartiniais laikais medicininiai rūbai labai skir..
16 kov. Darbo drabužių svarba maisto pramonei
Eglė 0 359
Kiekvienas skirtingas darbo sektorius turi savo specifinius rūbus su kuriais atlieka tam tikrus darbus, taip ir maisto pramonės darbuotojai turi dėvėti tokius rūbus, kurie skirti maisto pramonei. Rūbai maisto pramonei visų pirma skirti užtikrinti maksimalią higieną ir švarą darbo vietoje bei patogumą ir komfortą darbuotojui. Kadangi žmonės dirbdami..
17 vas. Kaip pasirinkti tinkamą medicininį chalatą: patarimai ir rekomendacijos
Eglė 0 299
Medicininiai chalatai yra pati populiariausia ir neatsiejama medicinos darbuotojų aprangos dalis. Kaip ir medicininiai švarkeliai ar suknelės, taip ir medicininiai chalatai turi labai didelę svarbą aprangos įvaizdžiui. Norint darbe jaustis komfortiškai, patogiai ir profesionaliai svarbu žinoti kaip tinkamai išsirinkti vieną ar kitą medicinį rūbą. V..
14 vas. Kaip rūpintis ir išlaikyti sterilią medicininę aprangą?
Eglė 0 394
Visi norime, kad darbo apranga kuo ilgiau išliktų graži ir tvarkinga  tačiau ne kiekvienas žinome kaip teisingai ja rūpintis. Būtent medicininės aprangos priežiūra gali skirtis nuo įprastų drabužių priežiūros, kadangi medicininė apranga turi išlikti sterili, kas ir yra reikalaujama dirbant medicinos srityje. Medicinine apranga rūpintis nėra taip su..
10 vas. Kaip išsirinkti kokybišką medicininę aprangą?
Eglė 0 419
Medicininė apranga - tai neatsiejama gydytojų, sveikatos priežiūros specialistų ir kitų medicinos darbuotojų darbo dalis. Tokią aprangą renkasi dirbantys ligoninėse, poliklinikose, odontologijos klinikose , kosmetologijos kabinetuose, veterinarijos klinikose ar net dirbantys grožio srityse. Ši apranga labai svarbi medicinos darbuotojo darbo ir įvai..
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)