Meniu
Krepšelis

Vienkartinės priemonės

Pristatymas: 1-3 d.d.
Vienkartinės medicininės kaukės 3 sluoksnių IIR tipo, 50 vnt., melsvaAprašymas:- Sertifikuotos IIR tipo medicininės kaukės, EN 14683 :2019- Šios vienkartinės kaukės atitinka aukščiausius reikalavimus, keliamus IIR tipo kaukėms, jos yra itin patogios ir saugios, turi aukštą bakterijų filtravimo efekt..
4.20€
Be PVM:3.47€
Pristatymas: 1-3 d.d.
Vienkartinis apsauginis chalatas su Velcro Abena, baltasAprašymas:- Pagamintas iš polipropileno- Nesukelia alergijos, nes neturi latekso ar stiklo pluošto- Praleidžia orą, todėl neprakaituojama, oda lengvai kvėpuoja- Nepraleidžia vandens purslų- Užsegamas klijuojamais lipdukais,- Galima naudoti mais..
0.85€
Be PVM:0.70€
Pristatymas: iki 10 d.d.
Vienkartinis kombinezonas su užtrauktukuAprašymas:- Vienkartinis kombinezonas pralaidus orui- Rankogaliai su guma- Baltos spalvos- CE ženklinimasAudinio sudėtis: 100% polipropilenas, 50g/m²Prekių pristatymas: 5-11 d.d...
1.55€
Be PVM:1.28€
Pristatymas: iki 10 d.d.
Vyriškas vienkartinis chalatasAprašymas:- Chalatas užsegamas spaustukais - Rankogaliai su guma- Baltos spalvosAudinio sudėtis: 100% polipropilenas, 50g/m²Prekių pristatymas: 5-11 d.d...
1.15€
Be PVM:0.95€
Pristatymas: iki 10 d.d.
Vienkartinės nitrilinės pirštinės Abena Classic Sensitive, violetinės Aprašymas: - Pagamintos iš 100% nitrilo- Be pudros- Pirštinės ilgis 24cm- Storis 3.5 g- Tinka abiem rankom- Ypač elastingos, prisitaiko prie rankos- Nesterilios- Sudėtyje neturi latekso, todėl nesukelia alergijos ir ti..
60.50€
Be PVM:50.00€
Pristatymas: iki 10 d.d.
Vienkartinės nitrilinės pirštinės Abena Classic Sensitive juodos 1000 vnt. Aprašymas: - Pagamintos iš 100% nitrilo- Juodos spalvos- Be pudros- Pirštinės ilgis 24cm- Storis 0,05 +/- 0,02 mm- Tinka abiem rankom- Ypač elastingos, prisitaiko prie rankos- Nesterilios- Sudėtyje neturi latekso, ..
60.50€
Be PVM:50.00€
Pristatymas: iki 10 d.d.
Vienkartinės nitrilinės pirštinės Abena Classic Sensitive, rožinės Aprašymas: - Pagamintos iš 100% nitrilo- Be pudros- Pirštinės ilgis 24cm- Storis 3.5 g- Tinka abiem rankom- Ypač elastingos, prisitaiko prie rankos- Nesterilios- Sudėtyje neturi latekso, todėl nesukelia alergijos ir tinka..
60.50€
Be PVM:50.00€
Pristatymas: iki 10 d.d.
Vienkartinės nitrilinės pirštinės Abena Classic Sensitive, žalios Aprašymas: - Pagamintos iš 100% nitrilo- Be pudros- Pirštinės ilgis 24cm- Storis 3.5 g- Tinka abiem rankom- Ypač elastingos, prisitaiko prie rankos- Nesterilios- Sudėtyje neturi latekso, todėl nesukelia alergijos ir tinka ..
60.50€
Be PVM:50.00€
Pristatymas: iki 10 d.d.
Vienkartinės nitrilinės pirštinės GRIPPAZ, 50 vnt. Aprašymas: - Lanksčios, ergonomiškos formos, apjuostos rankogaliais aplink riešą, apsaugančiais nuo plyšimo- Be pudros- Nitrilo molekulės apsaugo nuo cheminių medžiagų ir naftos pagrindu pagamintų produktų ir jų poveikio, todėl jos yra i..
12.52€
Be PVM:10.35€
Pristatymas: iki 10 d.d.
Vienkartinės nitrilinės pirštinės GRIPPAZ, mėlynos, 100 vnt., 24cm Aprašymas: - Lanksčios, ergonomiškos formos, apjuostos rankogaliais aplink riešą, apsaugančiais nuo plyšimo- Be pudros- Nitrilo molekulės apsaugo nuo cheminių medžiagų ir naftos pagrindu pagamintų produktų ir jų poveikio..
13.79€
Be PVM:11.40€
Pristatymas: iki 10 d.d.
Vienkartinės nitrilinės pirštinės GRIPPAZ, 50 vnt. oranžinės Aprašymas: - Lanksčios, ergonomiškos formos, apjuostos rankogaliais aplink riešą, apsaugančiais nuo plyšimo- Be pudros, nealergizuoja- Nitrilo pirštinės apsaugo nuo cheminių medžiagų ir naftos produktų ir jų poveikio, todėl jos y..
10.29€
Be PVM:8.50€
Pristatymas: iki 10 d.d.
Vienkartinės nitrilinės pirštinės GRIPPAZ, 500 vnt. oranžinės Aprašymas: - Lanksčios, ergonomiškos formos, apjuostos rankogaliais aplink riešą, apsaugančiais nuo plyšimo- Be pudros, nealergizuoja- Nitrilo pirštinės apsaugo nuo cheminių medžiagų ir naftos produktų ir jų poveikio, todėl j..
99.95€
Be PVM:82.60€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 59 (5 puslapių)
Vienkartinės priemonės nuotrauka

Vienkartinės priemonės

Praktiškai nei vienas medicinos darbuotojas neapsieina be vienkartinių priemonių darbui. Ko gero pagrindinis darbo įrankis yra vienkartinės pirštinės, nes be sterilių pirštinių ne tik operacijos nepraeina, bet ir paprasčiausia apžiūra reikalauja švaros ir higienos, ką ir užtikrina nitrilinės arba lateksinės vienkartinės pirštinės. Be abejo, mūsų asortimente yra ir Vinilinės bei HDPE, liaudyje dar vadinamos degalinių pirštinėmis. Palaikome platų vienkartinių antrankovių, antbačių, kepuraičių ir veido kaukių asortimentą. Džiaugiamės, kad turime vienkartinių kombinezonų, prijuosčių ir ir kitokių priemonių.

Tikime, kad rasite tai ko Jums reikia. O dėl vienkartinių priemonių specialių kainų įstaigoms susisiekime elektroniniu paštu info@medrubai.lt Pasistengsime pasiūlyti  gerą kainą už premium kokybę.

Dažniausiai užduodami klausimai