Meniu
Krepšelis

Grippaz

Pristatymas: iki 10 d.d.
Vienkartinės nitrilinės pirštinės GRIPPAZ, 50 vnt. Aprašymas: - Lanksčios, ergonomiškos formos, apjuostos rankogaliais aplink riešą, apsaugančiais nuo plyšimo- Be pudros- Nitrilo molekulės apsaugo nuo cheminių medžiagų ir naftos pagrindu pagamintų produktų ir jų poveikio, todėl jos yra i..
11.52€
Be PVM:9.52€
Pristatymas: iki 10 d.d.
Vienkartinės nitrilinės pirštinės GRIPPAZ, mėlynos, 100 vnt., 24cm Aprašymas: - Lanksčios, ergonomiškos formos, apjuostos rankogaliais aplink riešą, apsaugančiais nuo plyšimo- Be pudros- Nitrilo molekulės apsaugo nuo cheminių medžiagų ir naftos pagrindu pagamintų produktų ir jų poveikio..
11.79€
Be PVM:9.74€
Pristatymas: iki 10 d.d.
Vienkartinės nitrilinės pirštinės GRIPPAZ, 50 vnt. oranžinės Aprašymas: - Lanksčios, ergonomiškos formos, apjuostos rankogaliais aplink riešą, apsaugančiais nuo plyšimo- Be pudros, nealergizuoja- Nitrilo pirštinės apsaugo nuo cheminių medžiagų ir naftos produktų ir jų poveikio, todėl jos y..
9.29€
Be PVM:7.68€
Pristatymas: iki 10 d.d.
Vienkartinės nitrilinės pirštinės GRIPPAZ, 500 vnt. oranžinės Aprašymas: - Lanksčios, ergonomiškos formos, apjuostos rankogaliais aplink riešą, apsaugančiais nuo plyšimo- Be pudros, nealergizuoja- Nitrilo pirštinės apsaugo nuo cheminių medžiagų ir naftos produktų ir jų poveikio, todėl j..
89.95€
Be PVM:74.34€
Pristatymas: 1-3 d. d.
Vienkartinės nitrilinės pirštinės GRIPPAZ, 50 vnt.Aprašymas:- Lanksčios, ergonomiškos formos, apjuostos rankogaliais aplink riešą, apsaugančiais nuo plyšimo - Be pudros - Nitrilo molekulės apsaugo nuo cheminių medžiagų ir naftos pagrindu pagamintų produktų ir jų poveikio, to..
9.98€
Be PVM:8.25€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)

Grippaz

Grippaz nuotrauka

Grippaz yra pusiau vienkartinių pirštinių asortimentas, kuris sukėlė revoliuciją darbo ir medicininių pirštinių rinkoje. Grippaz naudojamose visame pasaulyje. Daugumoje pramonės sričių šios vienkartinės pirštinės gali būti naudojamos visą dieną arba, jei reikia, pamainą.

Grippaz pirštinės yra pagamintos iš specializuotų NBR (nitrilo butadieno kaučiuko) formulių. „Naujoviškas gaminio aspektas yra tai, kad ant pirštinių išorinių paviršių yra įspaustas žuvies žvynų sukibimo raštas, kuris yra iš abiejų delno pusių. O tai užtikrina itin gerą sukibimą su liečiamu paviršiumi ar daiktu, kas užtikriną ne tik darbo kokybę bei patogumą, bet ir saugumą.